Monthly Archives: Shtator 2022

Lushnja pa raporte për leje lindje, ia marrin Fierit

Në redaksinë e emisionit “Stop” ka ardhur një denoncim nga një qytetar nga Lushnja, i cili kërkon të mbetet anonim për shkak se punon në administratë shtetërore. Ai thotë, se është bërë me fëmijë prej tre muajsh, por e shoqja nuk merr paratë e raportit të lejes së lindjes, sepse …

Read More »

Sara dhe Ledion Liço bëhen prindër për herë të tretë

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë bërë përindër për herë të tretë. Pas dy djemve, Londonit dhe Romanit familjës i është shtuar një vogëlushe. Burime për News31, kanë zbuluar së fundmi se pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe çifti janë bërë sërish prindër. Sipas të njëjtave burime, thuhet …

Read More »