Monthly Archives: Shtator 2022

Çmimet e apartamenteve “në stratosferë”, por a ia vlen të investosh duke blerë dhe dhënë me qera

Rritja e shpeshtë e çmimeve të apartamenteve ka rritur vitet e kthimit të investimit nëpërmjet qiradhënies në Tiranë. Dritan Leka, broker në kompaninë “Century 21 CPM”, pohon se koha maksimale e kthimit të investimit nëpërmjet qirasë për apartamentet në kryeqytet llogaritet 20 vjet, ndërsa për mjediset komerciale, arrin deri 15 …

Read More »

Babis Anagnostopoulos nxjerr në ankand orën Rolex

Babis Anagnostopoulos ka nxjerrë në shitje orën Rolex që mbante në dorë në momentin kur i mori jetën bashkëshortes së tij. Ai e nxori në ankand orën luksoze dhe pas shumë negociatave një person e bleu për 7800 euro, Rolex-in e 34 vjeçarit. Sipas protothema.gr, piloti 34-vjeçar i dënuar me …

Read More »