Ronela Hajatit i vjedhin paratë dhe e lënë pa dokumente në mes të Londrës

Këngëtarja Ronela Hajati është përballur me një ngjarje aspak të këndshme në Angli. Ajo është grabitur në mes të Londrës dhe këtë lajm e ka bërë me dije vetë këngëtarja.

Përmes një video në Instagram, Ronela ka zbuluar se i kanë vjedhur portofolin ku kishte me vete të gjitha lekët e koncertit.

“Më kanë vjedhur të gjitha lekët, kartat, identitetin. Jam në mes të Anglisë dhe nuk kam një identitet. Kam gjithësej vetëm 4 paund.

Më morën të gjithë lekët e koncertit, të gjitha lekët i kisha me vete. Isha në stacionin e policisë. Kartat i bllokova dhe ishte vonë. Kishin bërë edhe shopping, kishin blerë byzylyqe dhe atlete pafund. Nuk kam lek as për metro as për taksi”, thotë ajo.

About albaniadailynews.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *