Kuriozitete

Apple prezanton iPhone 14, ja sa para do të kishit fituar nëse do të kishit investuar 1000 dollarë një dekadë më parë

Apple zbuloi një listë produktesh të reja të mërkurën, duke përfshirë modelet iPhone 14, iPhone 14 Plus dhe iPhone 14 Pro, të cilat kanë ekrane më të mëdha, jetëgjatësi të përmirësuar të baterisë dhe një kamerë të përmirësuar me lente më të avancuara. Kompania prezantoi gjithashtu Apple Watch Ultra të …

Read More »